top of page

BİZ KİMİZ

İzmir Yamaç Paraşütü Okulu, THK ve FAI onaylı lisanslı yamaç paraşütü başlangıç eğitimi veren bölgesinde ilk ve tek okuldur. 2017 yılında kurulan İzmir Yamaç Paraşütü Okulu bünyesinde Uluslararası havacılık fedarasyonu (FAI) ve Türk Hava Kurumu (THK)’nın yetkilendirilmiş lisanslı eğitmenlerini barındırmaktadır. Eğitimi süresince her kursiyere özel, bir yamaç paraşütü tam takım malzeme sağlayabilen, geniş bir malzeme envanterine sahip okulumuz, eğitim sonrasında da pilotluğa adım atan öğrencilerine malzeme alım-satım ile kiralama, teorik ve pratik derslerde yardımcı olmaya devam etmektedir.

Bu güne kadar açılan 56 kurs da 500'ten fazla kursiyer 5000’den fazla uçuş ile hayatlarında ilk kez tek başına yamaç paraşütü zevkini tatmıştır. Her ay düzenli olarak açılan kurslar ile bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

 

Neden Bizimle uçmalısınız?

Yamaç Paraşütü doğa/ekstrem sporları arasında en hızlı / ucuza ulaşılabilecek sporlardan biridir. Bu sebeplere verdiği muhteşem haz da eklenince, son 10 yıl içinde inanılmaz bir ilgi odağı haline gelmiştir. Eğitim alan kişilerin artması, alınması gereken eğitimin kalitesinin önemini gün yüzüne çıkarmaktadır. Bu aşamada İzmir Yamaç Paraşütü Okulu olarak biz, THK ve FAI lisanslı eğitmen pilotlarımızdan alacağınız teorik, pratik eğitimler sonrasında kursiyerlikten yamaç paraşütü pilotluğuna güvenli adımlarla geçiş yapmanıza yardımcı oluyoruz.

EĞİTMENLERİMİZ

izmir yamac paraşütü eğitimi
Seçkin Aparı

Eğitmen

Yamaç paraşütü sporuna 2009 yılında Manisa’da başladı. Aktif olarak motorlu, motorsuz tek kişilik ve tandem yamaç paraşütleri ve microlight  ile  uçuş hayatına devam etmektedir. Türk Hava Kurumu’nun (THK’nın)  yetkilendirilmiş resmi eğitmeni olarak eğitmenlik yapmaktadır.

izmir yamac paraşütü eğitimi
Salih Ünlütürk

Eğitmen

Yamaç paraşütü sporuna 2006 yılında Aydın’da başladı. Aktif olarak motorlu, motorsuz tek kişilik ve tandem yamaç paraşütleri ile uçuş hayatına devam etmektedir. Türk Hava Kurumu’nun (THK’nın)  yetkilendirilmiş resmi eğitmeni olarak eğitmenlik yapmaktadır.

izmir yamac paraşütü eğitimi
Erkut Özbey

Eğitmen

Yamaç paraşütü sporuna 2002 yılında İzmir'de başladı. 2014 yılından bu yana aktif olarak single ve tandem yamaç paraşütleri ile uçuş hayatına devam etmektedir. Okulumuza yardımcı eğitmen olarak eğitim faaliyetlerinde katkı sağlamaktadır.

İZMİR OFİSİMİZ

ADRES : 

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı     Folkart Towers B Kule K:32 D:3201 Bayraklı / İZMİR 

TELEFON: 
 

Ofis : 0 232 335 11 50

Cep : 0544 448 99 51  -   0532 520 60 32

izmirypokulu@gmail.com

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşşekür ederiz

TESİSİMİZ

bottom of page